Podczas wczorajszej akcji Trzeźwy poranek kamiennogórscy policjanci skontrolowali 660 kierowców.
Wczoraj rano na drogach wylotowych z Kamiennej Góry prowadzone były kontrole stanu trzeźwości kierujących.
Policjanci ujawnili jednego kierowcę popełniającego wykroczenie, czyli mającego między 0,2 a 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze