Rano na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Krzeszowskiej w Kamiennej Górze doszło do kolizji dwóch samochodów.
Z ustaleń policji wynika, że sprawcą kolizji był 66-latek ze Świdnicy. Mężczyzna kierował samochodem jadącym drogą podporządkowaną. Na skrzyżowaniu nie przepuścił samochodu jadącego od strony Krzeszowa. Doszło do zderzenia. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Kierowcy byli trzeźwi.
- Jeśli włączasz się do ruchu z ulicy podporządkowanej, upewnij się, że możesz to zrobić, ponieważ taki błąd może kosztować utratę zdrowia i życia. - apeluje młodsza aspirant Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze