Już po raz trzeci Nadleśnictwo Kamienna Góra przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji Noc Sów. W tym roku przyrodnicze propozycje skierowano również do najmłodszych mieszkańców powiatu.
Dzisiaj (sobota, 12 marca) w siedzibie Nadleśnictwa zorganizowane zostały warsztaty plastyczne. Ich uczestnikami były głównie dzieci, które wykonywały sowy techniką decoupage. Nieco starsi uczestniczyli w cyklu wykładów dotyczących życia sów. Wszyscy mogli wybrać się w teren, w okolice Kruczych Skał w Lubawce, aby nasłuchiwać sów. Wyprawę zakończyło ognisko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze