Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza 23 kwietnia (niedziela) na "Popołudnie z Leśmianem".
Spotkanie organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Prw Autorskich. Gospodarzem spotkania będzie Jacek Bruździak. Utwory Bolesława Leśmiana zaprezentują: Zbigniew Stefański, Ewa Noskowicz, Zuzanna Wiśniewska i Oliwia Salamon.
"Popoudnie z Leśmianem" rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze