W gminie Marciszów odbędzie się II tura wyborów samorządowych. O reelekcje walczy Wiesław Cepielik z byłym wójtem Stefanem Zawieruchą.
Z wyścigu o fotel wójta Marciszowa odpadł trzeci kandydat Dawid Chęciński, który w krótkim filmiku na facebook'u poparł kandydaturę S. Zawieruchy.
W I turze Wiesław Cepielik zdobył 763 głosy, Stefan Zawierucha -697, a Dawid Chęciński uzyskał 526 głosów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze