Mieszkańcy Olszyn zgłaszali częste naruszenia ograniczenia prędkości na terenie wsi. W ubiegłym tygodniu policjanci zweryfikowali te zawiadomienia.
Podczas kontroli zatrzymany został 61-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h. Oznacza to dla niego poważne konsekwencje.
Mężczyzna ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi. Dodatkowo na trzy miesiące zatrzymano mu prawo jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze