Reklama

Pompują dla Wojtusia - wideo

Od kilku dni na stronach strażackich furorę robi #GaszynChallenge. Nominowani strażacy robią pompki w umundurowaniu bojowym i wspomagają zbiórkę pieniędzy na leczenie Wojtusia.

 

Akcja dotarła na teren powiatu kamiennogórskiego. Jako jedna z pierwszych pompki wykonała jednostka OSP Marciszów:

 

Jednostka została nominowana przez kolegów z Kaczorowa. Obecnie do wspólnej zabawy zachęcają OSP Pastewnik, OSP Chełmsko Śląskie oraz jednostkę PSP Kamienna Góra.

Podobną nominację otrzymała jednostka OSP Lubawka od współpracujących druhów z OSP Wiejska Jelenia Góra.

Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Wojtusia. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.

Reklama

Można łamać zasady, ale tylko w górę :)

Zbiórka trwa na siepomoga.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama