Reklama

Pompują dla Wojtusia cz. 5

Akcja zakończyła się sukcesem, nadal trwa jednak zbiórka pieniędzy dla dzieci.
Kolejne jednostki z terenu powiatu kamiennogórskiego przyłączają się do akcji #GaszynChallenge. Nominowani strażacy robią pompki w umundurowaniu bojowym i wspomagają zbiórkę pieniędzy na leczenie Wojtusia.
Udział w akcji biorą również stowarzyszenia.

 

Jako jedna z pierwszych pompki wykonała jednostka OSP Marciszów: OSP Chełmsko Śląskie, OSP Pastewnik, OSP Lubawka. OSP Miszkowice, OSP Pisarzowice,  

Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Wojtusia. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.

Można łamać zasady, ale tylko w górę :)

Zbiórka trwa na siepomoga.pl

 

Do akcji przyłaczyli się m.in. mieszkańcy Bukówki. Film dostępny jest na facevooku.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama