Kolejne jednostki z terenu powiatu kamiennogórskiego przyłączają się do akcji #GaszynChallenge. Nominowani strażacy robią pompki w umundurowaniu bojowym i wspomagają zbiórkę pieniędzy na leczenie Wojtusia.
Jako jedna z pierwszych pompki wykonała jednostka OSP Marciszów: OSP Chełmsko Śląskie, OSP Pastewnik
Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Wojtusia. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.
Można łamać zasady, ale tylko w górę :)
Zbiórka trwa na siepomoga.pl
Do akcji przyłaczyli się druhowie z Lubawki
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze