Reklama

PomaGramy

Poszukiwani muzycy! Grasz na jakimś instrumencie? Super! Zagraj z nami charytatywnie! Nie ważne jaki instrument. Nie ważne czy jesteś profesjonalistą czy amatorem. Ważna jest Twoja obecność!


Szykujemy kolejną edycję Wielkiego Ulicznego Grania "PomaGramy". Już 3 maja stań na deptaku w Karpaczu i zagraj z nami!
Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dwuletniego Wiktora z Karpacza.

Muzyków chętnych do współpracy prosimy o kontakt: e-mail: [email protected]

Dla zgłoszonych osób dodatkowe niespodzianki!
Im więcej muzyków, tym większa pomoc dla Wiktora!



Wielkie Uliczne Granie "PomaGramy" to impreza, w trakcie, której na całej długości wybranej ulicy miasta rozlokowani są różni muzycy. Artyści, niezależnie od siebie, grają dowolnie wybrany repertuar, a organizatorzy wydarzenia, w jego trakcie, zbierają do puszek środki na cel charytatywny.

Tym razem gramy dla dwuletniego Wiktora Borka, który urodził się jako wcześniak, czego skutkiem było niedorozwinięcie płuc. Od urodzenia Wiktor nie potrafił sam oddychać. 24 godziny na dobę musiał być podłączony do respiratora. W tej chwili dzięki rehabilitacji może oddychać samodzielnie przez parę godzin, ale podczas snu znów musi korzystać, z dodatkowego tlenu. Wymaga opieki 24h na dobę. Miał trzy wylewy do mózgu. Każda złapana infekcja to dla niego walka o życie. Jest szansa, że dzięki rehabilitacji będzie mógł sam oddychać i zacząć normalnie funkcjonować. Jak wiadomo koszty leczenia są ogromne.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama