Wierni wchodzący dzisiaj (czwartek, 30 maja) na teren przy bazylice w Krzeszowie mogli kupić ciasta sprzedawane przez radę rodziców krzeszowskiej szkoły.
Kiermasz ciast to jeden z pomysłów członków rady rodziców na zgromadzenie pieniędzy niezbędnych do zakupu sprzętu audio-wideo do szkolnych klas. W zeszłym roku rodzice sprzedawali stroiki przed 1 listopada. Zgromadzili prawie 700 zł. Dzisiaj zaoferowali, upieczone przez siebie, ciasta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze