Reklama

Pomagają dzieciom

Kamiennogórscy policjanci biorą dzisiaj (piątek, 25 maja) udział w IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej zorganizowanym w Jaworze pod hasłem ?Policja ? Dzieciom?.

 

Podczas imprezy policjanci grają dla dzieci poległego na służbie funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu. Policjant zginął 2 grudnia 2017 roku w Wiszni Małej.

Kibice mogą obejrzeć nie tylko piłkarskie umiejętności policjantów. Funkcjonariusze prezentują służbowe wyposażenie m.in. robota pirotechnicznego, radiowozy, motocykle. Swoje umiejętności prezentują również policyjne psy.

Z kamiennogórskiej komendy do Jawor pojechała piłkarska drużyna oraz dwóch funkcjonariuszy z psami.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama