Kamiennogórscy policjanci biorą dzisiaj (piątek, 25 maja) udział w IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej zorganizowanym w Jaworze pod hasłem ?Policja ? Dzieciom?.
Podczas imprezy policjanci grają dla dzieci poległego na służbie funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu. Policjant zginął 2 grudnia 2017 roku w Wiszni Małej.
Kibice mogą obejrzeć nie tylko piłkarskie umiejętności policjantów. Funkcjonariusze prezentują służbowe wyposażenie m.in. robota pirotechnicznego, radiowozy, motocykle. Swoje umiejętności prezentują również policyjne psy.
Z kamiennogórskiej komendy do Jawor pojechała piłkarska drużyna oraz dwóch funkcjonariuszy z psami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze