Reklama

Położą asfalt

W najbliższy czwartek i piątek będziemy układali warstwy asfaltu na przebudowywanym odcinku ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze.

 

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje budowlańcom planów, ostatnia - trzecia warstwa asfaltu ma zostać ułożona do końca grudnia. Zamkniętym obecnie odcinkiem ulicy prawdopodobnie pojedziemy na początku przyszłego roku, po zakończeniu prac przy chodnikach.

Modernizowany odcinek będzie miał szerokość 7,2 m. Jest to zgodne z wymaganiami technicznymi dla klasy drogi zbiorczej, do której została zakwalifikowana ul. Jana Pawła II. Według przepisów minimalna szerokość dróg w tej klasie to 6 metrów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama