Zgodnie z tradycją fotografie po „Polonezie nocą” powstaje wystawa fotografii. Tak też będzie w tym roku. Zdjęcia po raz pierwszy zaprezentowane zostaną 2 września podczas Jarmarku Tkaczy Śląskich.
Po prezentacji na chełmskim rynku zdjęcia będzie można oglądać w szkole w Chełmsku Śląskim.
Wystawę przygotowują pracownicy Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim. Większość zaprezentowanych zdjęć wykonała Anna Andrejczuk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze