Sala gimnastyczna przy szkole w Chełmsku Śląskim zamieniła się w taneczny parkiet.
Podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie najstarszych klas zaprosili na Poloneza Nocą. W tym roku do ósmoklasistów dołączyli również uczniowie klasy siódmej. Zainteresowanie mieszkańców było tak duże, że organizatorzy zdecydowali się na zaprezentowanie poloneza dwukrotnie. Wszyscy chętni nie mieli szansy zmieścić się w szkolnej sali gimnastycznej na jednym pokazie.
Na rozgrzewkę, przed polonezem, przed widownią i uczniami tańce towarzyskie zaprezentowała jedna para.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze