Zbliża się tegoroczna edycja Poloneza Nocą w Chełmsku Śląskim. To tradycyjna impreza organizowana w chełmskiej szkole przed końcem roku szkolnego.
Co roku społeczność szkolna zaprasza na poloneza tańczonego w szkole przez uczniów kończących naukę. Wstęp wymagać będzie wykupienia cegiełki za 5 zł na rzecz szkoły.
W tym roku polonezowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Wiesława Kozłowskiego. Obrazy będzie można oglądać w szkole do końca czerwca.
Poloneza Nocą będzie można obejrzeć 13 czerwca, początek o godzinie 22:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze