Absolwenci gimnazjum w Chełmsku Śląskim tradycyjnie zapraszają na niezwykły taniec - Polonez nocą.
Prezentacja zaplanowana jest na 16 czerwca (piatek wtorek) o godzinie 22:00 w szkole w Chełmsku Śląskim.
Organizatorzy proszą widzów o dobrowolne wpłaty na rzecz rady rodziców.
O zeszłoroczny polonezie przeczytasz: Nocny taniec

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze