Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim zaprasza na Poloneza Nocą.
W tym roku pokaz odbędzie się pod hasłem "Lata dwudzieste, lata trzydzieste...?. Poloneza zatańczą absolwenci chełmskiego gimnazjum.
Impreza odbędzie się 15 czerwca, początek o godzinie 22:00.
Wstęp 3 zł (dobrowolna wpłata na rzecz szkoły).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze