Klasy maturalne Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry zatańczyły dzisiaj (środa, 23 stycznia) poloneza.
Tradycją szkoły stała się prezentacja poloneza na kamiennogórskim rynku. W tym roku tradycja, pomimo kilkunastostopniowego mrozu, została podtrzymana. Przygotowany układ zaprezentowały 32 pary, uczniowie czterech klas. Występ obejrzeli uczniowie młodszych klas.
Młodzież zatańczy poloneza podczas studniówki, która odbędzie się w piątek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze