Tanecznym krokiem zakończyli edukację gimnazjaliści z Pisarzowic. Podczas uroczystości pożegnania ze szkołą, nauczycielami i młodszymi rocznikami, trzecioklasiści zatańczyli poloneza.
Podczas uroczystego zakończenia roku dyrektor szkoły wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem i stypendia. Nagrody odebrali również najlepsi sportowcy oraz najaktywniejsi uczniowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze