I Nocny Półmaraton we Wrocławiu został odwołany. W biegu mieli wystartować mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego. Mimo, że organizatorzy odwołali imprezę wiele osób pobiegło "na własna rękę".
Prosimy o podawanie waszych wyników w komentarzach. Komu się udało dobiec, jak wrażenia? Czekamy na wyniki, zdjęcia, relacje... [email protected]

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze