Policjanci z kamiennogórskiej drogówki zyskali nowe pojazdy. Do służby wchodzą dwa motocykle.
Na wyposażenie ogniwa ruchu drogowego trafiły hondy cbx 750p. To ciężki motocykle sprawdzone w policyjnej służbie. Korzystać z nich będą przeszkoleni funkcjonariusze. Jednoślady wyposażone są w, dostosowane do potrzeb policji kufry, w których przewożone będzie dodatkowe wyposażenie.
Motocykle pozwolą funkcjonariuszom m.in. szybciej dojechać na miejsce zdarzeń.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze