Reklama

Policyjna akcja

Dzisiaj (czwartek, 13 sierpnia) policjanci ruchu drogowego prowadzą akcję "Prawidłowe Parkowanie". Od rana kontrolują kierowców pozostawiających samochody w centrum Kamiennej Góry.

 

Akcja to efekt zgłoszeń mieszkańców, którzy m.in. na Krajowej Mapie Zagrożeń wskazują utrudnienia związane ze złym parkowaniem.

Dzisiaj rano policyjny patrol pracował m.in. na Al. Wojska Polskiego.

Dzisiaj od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie pojazdu zaparkowanego na terenie centrum administracyjnego w Marciszowie. Pojazd stoi prostopadle do jezdni, chociaż krawężniki wokół miejsca parkingowego oraz czerwone kostki wyznaczają parkowanie na ukos. W ten sposób pojazd zajął dwa miejsca parkingowe, o które w tym miejscu w ciągu dnia jest trudno.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama