Aspirant sztabowy Roch Szumarowski-Plewa wystartował w konkurencji wyciskaniu sztangi leżąc w Mistrzostwach Europy Federacji GPC w trójboju siłowym. Bronił tytułu mistrzowskiego sprzed roku.
Lubawski komendant nie zawiódł i w kategorii wagowej do 82,5 kg i wiekowej M3 w wyciskaniu leżąc (EQ) wygrał z wynikiem 140 kg.
Już w czerwcu Roch Szumarowski-Plewa wystartuje na Mistrzostwach Europy Federacji WBC, które odbywać się będą we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze