W połowie maja do jednego z budynków produkcyjno-usługowych na terenie Kamiennej Góry włamał się nieznany sprawca. We wtorek (26 maja) policjanci zatrzymali podejrzanego, odzyskali skradzione mienie.
Sprawca włamania uszkodził kratę zabezpieczającą okno. Wybił szybę i dostał się do wnętrza budynku. W pomieszczeniach wyciął elementy systemu centralnego ogrzewania oraz miedziane rury. Straty oszacowane zostały na 5 tys. zł.
Policjanci wytypowali podejrzanego o ten skok oraz miejsce, w którym mógł przechowywać łup. Podejrzanego 26-latka zatrzymali we wtorek. Mundurowi odzyskali skradzione mienie.
Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze