Dzisiaj (wtorek, 15 maja) policjanci spotkali się z młodzieżą ze szkoły podstawowej i gimnazjum w Marciszowie.
Podczas rozmowy poruszyli tematy związane z zagrożeniem związanym z nowoczesnymi technologiami, m.in. informowali o cyberprzemocy. Przekazane były również informacje o zagrożeniach związanych z zażywaniem narkotyków i paleniem papierosów.
Uczniowie zostali również poinformowani o odpowiedzialność jaką mogą ponieść w świetle polskiego prawa.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze