Dzisiaj (czwartek, 15 lutego) po godzinie 21 ratownicy wezwani zostali do pożaru na korytarzu jednego z wielorodzinnych budynków w Lubawce.
Pierwsi na miejsce dotarli policjanci. Funkcjonariusze zobaczyli płomień na jednej z wyższych kondygnacji budynku. Ugasili pożar korzystając z gaśnicy. Akcję zakończyli strażacy ochotnicy z Lubawki i z PSP Kamienna Góra. Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków.
Prawdopodobnym źródłem pożaru było wiadro z ciepłym popiołem ustawione zbyt blisko łatwopalnych przedmiotów. Mieszkańcy budynku zostali ewakuowani, jedna z lokatorem skorzystała z pomocy pogotowia ratunkowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze