Reklama

Policjanci ugasili pożar

Dzisiaj (czwartek, 15 lutego) po godzinie 21 ratownicy wezwani zostali do pożaru na korytarzu jednego z wielorodzinnych budynków w Lubawce.

 

Pierwsi na miejsce dotarli policjanci. Funkcjonariusze zobaczyli płomień na jednej z wyższych kondygnacji budynku. Ugasili pożar korzystając z gaśnicy. Akcję zakończyli strażacy ochotnicy z Lubawki i z PSP Kamienna Góra. Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków.

Prawdopodobnym źródłem pożaru było wiadro z ciepłym popiołem ustawione zbyt blisko łatwopalnych przedmiotów. Mieszkańcy budynku zostali ewakuowani, jedna z lokatorem skorzystała z pomocy pogotowia ratunkowego.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama