Dzisiaj (wtorek, 17 kwietnia) policjanci odwiedzili Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Bukówce.
W placówce kilka godzin dziennie spędza grupa kilkudziesięciu seniorów z gminy Lubawka. Dzisiaj spotkali się z dzielnicowym. Policjanci przypomnieli seniorom, z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać. Mowa była m.in. o oszustwach metodą na wnuczka czy policjanta, pracownika opieki społecznej i innych firm i instytucji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze