Reklama

Policjanci odzyskali ciągnik

Wart 100 tys. zł ciągnik rolniczy wróci do prawowitej właścicielki. To efekt pracy policjantów z trzech komend. Sprawa ma swój początek we wrześniu 2024 roku w Wiśle.

Właścicielka ciągnika wypożyczyła go mieszkańcowi powiatu kamiennogórskiego. Odzyskanie pojazdu nie było łatwe. Kobieta przez kilka miesięcy próbowała polubownie odzyskać mienie. Gdy to się nie udało, w zeszły poniedziałek, zgłosiła się na policję.

Sprawę prowadzą policjanci z powiatu kamiennogórskiego. Szybko okazało się, że pojazdu na tym terenie nie ma. Odnaleziony został w Chocianowie. Pojazd wkrótce wróci do prawowitej właścicielki.
 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Polkowice, policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama