Wart 100 tys. zł ciągnik rolniczy wróci do prawowitej właścicielki. To efekt pracy policjantów z trzech komend. Sprawa ma swój początek we wrześniu 2024 roku w Wiśle.
Właścicielka ciągnika wypożyczyła go mieszkańcowi powiatu kamiennogórskiego. Odzyskanie pojazdu nie było łatwe. Kobieta przez kilka miesięcy próbowała polubownie odzyskać mienie. Gdy to się nie udało, w zeszły poniedziałek, zgłosiła się na policję.
Sprawę prowadzą policjanci z powiatu kamiennogórskiego. Szybko okazało się, że pojazdu na tym terenie nie ma. Odnaleziony został w Chocianowie. Pojazd wkrótce wróci do prawowitej właścicielki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze