W lesie na terenie gminy Lubawka policjanci odnaleźli skradziony rower. Nadal szukają złodzieja.
Do kradzieży doszło w czerwcu w Krzeszówku. Rower skradziony został turystom podróżującym ze Szwecji do Monako.
Policjanci ustalili miejsce ukrycia roweru. Jednoślad leżał na terenie leśnym, przykryty materiałem i gałęziami.
Rower wróci do właścicieli. Policjanci nadal szukają złodzieja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze