Reklama

Policjanci na Bukówce

W dniu dzisiejszym w ramach akcji "Bezpieczna woda 2020" na zbiornik Bukówka ponownie wypłynął patrol policyjny. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubawce wspólnie z policjantami z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu podczas patrolowania zbiornika, prowadzili działania prewencyjne, mające na celu podniesienie bezpieczeństwa osób znajdujących sie w tym czasie na wodzie, jak też w jej obrębie.

 

Policjanci kontrolowali osoby znajdujące się na łodziach, urządzenia hydrologiczne, kontroli poddani zostali również wędkarze. W ramach prowadzonych działań 4 osoby zostały ukarane mandatem karnym w związku z nie przestrzeganiem ustawy o żegludze śródlądowej.

asp. Paulina Basta
KPP Kamienna Góra

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama