W dniu dzisiejszym w ramach akcji "Bezpieczna woda 2020" na zbiornik Bukówka ponownie wypłynął patrol policyjny. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubawce wspólnie z policjantami z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu podczas patrolowania zbiornika, prowadzili działania prewencyjne, mające na celu podniesienie bezpieczeństwa osób znajdujących sie w tym czasie na wodzie, jak też w jej obrębie.
Policjanci kontrolowali osoby znajdujące się na łodziach, urządzenia hydrologiczne, kontroli poddani zostali również wędkarze. W ramach prowadzonych działań 4 osoby zostały ukarane mandatem karnym w związku z nie przestrzeganiem ustawy o żegludze śródlądowej.
asp. Paulina Basta
KPP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze