Trzech mężczyzn zatrzymanych zostało dzisiejszego popołudnia przez patrol policji i straży leśnej. Funkcjonariusze działali dzisiaj w lasach na terenie gminy Lubawka.
Zatrzymani to mężczyźni w wieku 40-50 lat. Wjechali do lasy na pojazdach enduro. Ukarani zostali za złamanie zakazu wjazdu do lasu oraz niszczenie ściółki. Mandat w takim przypadku to 1000 zł.
- Wspólne patrole Policji i Straży Leśnej będą kontynuowane. Naszym celem nie jest tylko karanie, ale przede wszystkim zapobieganie i przypominanie, że odpowiedzialne korzystanie z lasu leży w interesie nas wszystkich. - zapewnia mł. asp. Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.
Reklama
Policja apeluje:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze