Kamiennogórscy policjanci odwiedzili dzisiaj (poniedziałek, 14 maja) szkołę w Szarocinie.
Podczas spotkanie z uczniami i nauczycielami omówili zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Informowali o cyberprzemocy i zagrożeniach wynikających z udostępniania swoich danych.
Rozmowa dotyczyła nie tylko zagrożeń w świecie wirtualnym. Policjanci informowali m.in. o szkodliwości palenia papierosów i zażywania narkotyków.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze