Niedziela to ostatni dzień święta Kamiennej Góry. Dzisiaj imprezę nad zalewem rozpoczęli policjancir, którzy na placu między mostem a molo rozłożyli miasteczko.
Służbowe wyposażenie prezentują miejscowi funkcjonariusze oraz przedstawiciele większych jednostek. Długie kolejki ustawiły się do quadów oraz skuterów wodnych.
Wkrótce ożyje scena. Dzisiaj ostatnie występy podczas tegorocznych Dni Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze