Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w związku z obchodami 100-lecia kobiet w Policji, organizuje konkurs plastyczny dla uczniów 4-8 szkoły podstawowej oraz klas 1-4 szkół średnich pod nazwą „Policja jest kobietą”.
Konkurs jest bezpłatny, ma charakter otwarty i jest dedykowany dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych i 1-4 szkół średnich w województwie dolnośląskim. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest stworzenie pracy plastycznej w dowolnej technice rysunkowej lub malarskiej na temat bezpieczeństwa powszechnego oraz roli Policji w zapewnianiu bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem roli kobiet w Policji. Praca plastyczna powinna być zaadresowana do ogółu społeczeństwa i zawierać treści o charakterze prewencyjnym, w szczególności o zasadach szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz roli Policji w jego zapewnianiu, ze szczególnym uwzględnieniem roli kobiet w tej formacji.
Konkurs organizowany jest przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
W załączniku znajduje się regulamin konkursu plastycznego pn. "Policja jest kobietą".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze