Policjanci z kamiennogórskiej komendy wzięli udział w VI Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej. Zawody rozegrane zostały pod hasłem "Policja - Dzieciom". Reprezentacje 18 jednostek ganizonu dolnośląskiego, ponad 200 policjantów, grały w Jaworze.
Organizacja charytatywnych turniejów przez jaworskich policjantów ma już 10 lat tradycji. Zawody nie odbywały się podczas pandemii koronawirusa. W tym roku policjanci zbierali pieniądze na leczenie Malwiny, córki byłego policjanta jaworskiej komendy.
W turnieju wygrała drużyna Old Boy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Mauer z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.
Podczas turnieju i licytacji po nim prowadzonych zebrano 41 757,10 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze