Reklama

Policja - Dzieciom - festyn w Jaworze

Policjanci z kamiennogórskiej komendy wzięli udział w VI Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej. Zawody rozegrane zostały pod hasłem "Policja - Dzieciom". Reprezentacje 18 jednostek ganizonu dolnośląskiego, ponad 200 policjantów, grały w Jaworze.

Organizacja charytatywnych turniejów przez jaworskich policjantów ma już 10 lat tradycji. Zawody nie odbywały się podczas pandemii koronawirusa. W tym roku policjanci zbierali pieniądze na leczenie Malwiny, córki byłego policjanta jaworskiej komendy.

Reklama

W turnieju wygrała drużyna Old Boy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Mauer z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

Podczas turnieju i licytacji po nim prowadzonych zebrano 41 757,10 zł.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Jawor
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama