Reklama

Półfinał w Janiszowie

Na boisku sportowym w Janiszowie odbył się drugi półfinał tegorocznego Turnieju Wsi w Gminie Kamienna Góra. Upały nie odstraszyły mieszkańców Przedwojowa, Pisarzowic i Janiszowa do wzięcia udziału w zmaganiach sportowych.

 

Oprócz zmagań sportowych liczyła się wspólna zabawa i integracja. Dodatkową atrakcją, głównie dla dzieci, był basenik przygotowany przez OSP Janiszów. Walkę z upałem wspomagali strażacy polewając chętnych wodą.

Turniej Wsi podzielony jest na dwa etapy. W półfinałach sołectwa podzielone są na dwie grupy. Pierwsze zawody odbyły się w Krzeszowie. Tam też odbędzie się finał imprezy. Nie ma jeszcze ustalonego terminu, wstępnie mówi się o początku sierpnia. 

Czytaj też: Pierwsze eliminacje 

Galeria zdjęć - kliknij

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama