W sobotę (18 listopada) rozegrana została trzecia runda III Dolnośląskiej Ligi Szachowej. W rozgrywkach uczestniczy UKS Debiut Przedwojów.
W trzeciej rundzie Debiut podejmował UKS Pogoń Oleśnica. Gospodarze wygrali 3,0 : 2,0. Partie wygrali Waldemar Maciejewski i Wiktoria Janikowska. Remisy wywalczyli Wiesław Lipień i Wojciech Kmiecik. Przegrał Wojciech Guziewicz.
Po trzech rundach Debiut zajmuje dziewiąte miejsce wśród 12 zespołów.
Wyniki za stroną Dolnośląskiego Związku Szachowego
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze