Do dzisiaj (niedziela, 15 września) Włókniarz Leśna był jedyną niepokonaną drużyną klasy okręgowej. Sytuacja zmieniła się po spotkaniu z Olimpią Kamienna Góra.
Gospodarzem spotkania była Leśna. Po pierwszej połowie drużyny remisowały. W drugiej części meczu drugą żółtą kartkę zobaczył jeden z zawodników gospodarzy. Zanim zszedł z boiska czerwoną kartką za dyskusje z sędzią ukarany został drugi zawodnik Leśnej. Gospodarze kończyli mecz w ósemkę. Trzeci zawodnik opuścił boisko z powodu kontuzji.
Olimpia wykorzystała sytuację i wygrała 4:1. Bramki dla kamiennogórzan strzelali: Masiel x 2, Grzesiak, Powiertowski.
Włókniarz Leśna : Olimpia Kamienna Góra - 1:4 (1:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze