Reklama

Pokonali lidera

Do dzisiaj (niedziela, 15 września) Włókniarz Leśna był jedyną niepokonaną drużyną klasy okręgowej. Sytuacja zmieniła się po spotkaniu z Olimpią Kamienna Góra.


Gospodarzem spotkania była Leśna. Po pierwszej połowie drużyny remisowały. W drugiej części meczu drugą żółtą kartkę zobaczył jeden z zawodników gospodarzy. Zanim zszedł z boiska czerwoną kartką za dyskusje z sędzią ukarany został drugi zawodnik Leśnej. Gospodarze kończyli mecz w ósemkę. Trzeci zawodnik opuścił boisko z powodu kontuzji.

Olimpia wykorzystała sytuację i wygrała 4:1. Bramki dla kamiennogórzan strzelali: Masiel x 2, Grzesiak, Powiertowski.

Włókniarz Leśna : Olimpia Kamienna Góra - 1:4 (1:1)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama