Podczas Poloneza Nocą w chełmskiej szkole odbędzie się pokaz taneczny dwóch par, które uczestniczą w turniejach tańca na parkietach w całej Polsce.
Na scenie zaprezentują się pary w kategorii 12-13 lat - Maja Niezgoda i Leon Homoncik – tegoroczni wice mistrzowie województwa dolnośląskiego w tańcach latynoamerykańskich oraz Julia Węglińska i Karol Homoncik – tegoroczni drudzy wice mistrzowie województwa dolnośląskiego w tańcach standardowych. Obie pary są reprezentantami Klubu Tanecznego Fraszka z Kamiennej Góry.
Pokaz taneczny oraz widowisko artystyczne Polonez Nocą odbędą się 2 czerwca 2023 r. w szkole w Chełmsku Śląskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze