Reklama

Pojedzie na igrzyska

W dniach 20-22.05.2022 w Bydgoszczy odbył się drugi etap XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w trzech konkurencjach: wrotkarstwo, tenis ziemny i gimnastyka. Zawodnicy Klubu Podaj Rękę Kamienna Góra, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wystartowali w konkurencjach gimnastycznych zdobywając wiele medali.


Wczoraj odbyło się losowanie zawodników na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalny Berlin 2023, w którym zawodniczka Oliwia Igielska została zakwalifikowana do podstawowego składu reprezentacji Polski. Będzie jedyną reprezentantką naszego kraju w gimnastyce sportowej. Pozostał jej rok ciężkiej pracy i wyrzeczeń, aby solidnie przygotować się do tej wielkiej imprezy. Trenerem zawodników jest Jacek Engler.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama