Po dobrym początku w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Wojcieszów piłkarze Orła Lubawka wracają na tarczy.
Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 21'. Z rzutu karnego zdobył ją Krzysztof Musiał dając lubawskiej drużynie prowadzenie. Później gole zdobywali tylko gospodarze. W pierwszej połowie trafili trzy razy. Ostatnią bramkę strzelili w 85'.
Orzeł Wojcieszów : Orzeł Lubawka - 4:1 (3:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze