Reklama

Pogryzione cielę

Nie tylko w Czadrowie zagrożeniem dla bydła są wilki. Podobne zagrożenie pojawiło się w Okrzeszynie.

 

W sobotę pisaliśmy o cielaku zjedzonym przez wilki na pastwisku w Czadrowie. Najprawdopodobniej wilk próbował zabić cielaka również w Okrzeszynie. Właściciel stada opowiada, że w ubiegłym tygodniu, gdy usłyszał głośne zachowanie stada, obejrzał zwierzęta. Jedno z cieląt było bardzo pogryzione. Głębokie rany miało na gardle, boku i podbrzuszu. Były nawet wątpliwości czy przeżyje. Dzisiaj zagrożenia dla życia zwierzęcia nie ma, ale ślady pogryzienia są widoczne.

Cielaka próbował zjeść najprawdopodobniej wilk. Świadczą o tym pozostawione w okolicy ślady, potwierdził to myśliwy. Wiadomo, że nie był to pierwszy taki przypadek w Okrzeszynie. Do podobnego zdarzenia doszło m.in. w ubiegłym roku.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama