Dzisiaj i jutro (sobota-niedziela) drużyny klasy okręgowej rozgrywają 27 kolejkę. Drużyny z powiatu kamiennogórskiego już rozegrały swoje spotkania.
Orzeł Lubawka i Olimpia Kamienna Góra grały na wyjazdach. Olimpia zmierzyła się z Twardym Świętoszów. Mecz zakończył się remisem 2:2.
Orzeł pojechał na spotkanie z Włókniarzem Mirsk, liderem okręgówki. Gospodarze wygrali 13:0 (7:0).
Do końca rozgrywek zostały 3 kolejki.
Źródło: 90minut.pl, jg24.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze