Reklama

Pograli w Bieszczadach

Dzięki współpracy udało się zorganizować obóz sportowy dwóch lokalnych klubów. Najmłodsi piłkarze Orła Lubawka i Akademii Sportu Krzeszów spędzili tydzień w Bieszczadach.

Młodzi piłkarze mieli do dyspozycji szereg udogodnień na terenie ośrodka. Oprócz doskonalenia pływania na basenie, dzieci rozwijały swoje umiejętności w grze w bilard, kręglach, piłkarzykach, badmintonie, siatkówce. Nie zabrakło też wirtualnej walki w Fifie. Dzieci odbyły też wycieczki m.in. na zaporę w Solinie.

Oczywiście głównym założeniem obozu był trening piłki nożnej. Grupy zagrały kilka sparingów z rówieśnikami z Rymanowa i z drużynami z Górnego Śląska.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama