Przed kilkoma dniami informowaliśmy o możliwych problemach w funkcjonowaniu pogotowia ratunkowego. Od dzisiaj ratownicy mieli pracować według nowych zasad.
Ratownicy obawiali się, że od 1 lipca ich wynagrodzenia spadną nawet o 25%. Wczoraj w całej Polsce odbyły się protesty pracowników pogotowia.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że w jeleniogórskim pogotowiu, które obsługuje również powiat kamiennogórski, załogi pracują bez zmian. Pracownicy doszli do porozumienia z dyrekcją, są na etapie podpisywania nowych kontraktów, pracują normalnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze