Przed dzisiejszą (środa, 31 stycznia) sesją rady miasta Kamienna Góra odbyło się podsumowanie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Z radnymi spotkał się Marek Dańczak, dyrektor Centrum Kultury. Pomimo zmiany lokalizacji finałowego koncertu impreza przyciągnęła widzów i artystów. Zwiększyła się ilość fantów przeznaczonych na licytację. Wzrosłą również zebrana kwota.
Władze miasta przekazały podziękowania za zaangażowanie w organizację finału.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze