Reklama

PODZIĘKOWANIE

Dyrekcja, Pracownicy oraz Pacjenci Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubawce niniejszym pismem pragną serdecznie podziękować:


FUNDACJI POLSKA MIEDŹ działającej w KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie
za darowiznę w kwocie 27 302 zł., którą przeznaczono na dofinansowanie zakupu wyposażenia medycznego gabinetów
w Ośrodku Zdrowia w Chełmsku Śląskim.

Dzięki Państwa hojności oraz zainteresowaniu nasz ośrodek wzbogacił się o nowy sprzęt,  dzięki któremu polepszyły się warunki pracy naszego personelu oraz obsługi pacjentów. W ten sposób Państwa Fundacja realizuje najszczytniejsze ideały, jakimi są: służenie społeczeństwu oraz dbałość o jego bezpieczeństwo.

Z wyrazami szacunku:
Dyrektor SPZOZ w Lubawce
Stanisław Smok

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama