Dyrekcja, Pracownicy oraz Pacjenci Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubawce niniejszym pismem pragną serdecznie podziękować:
FUNDACJI POLSKA MIEDŹ działającej w KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie
za darowiznę w kwocie 27 302 zł., którą przeznaczono na dofinansowanie zakupu wyposażenia medycznego gabinetów
w Ośrodku Zdrowia w Chełmsku Śląskim.
Dzięki Państwa hojności oraz zainteresowaniu nasz ośrodek wzbogacił się o nowy sprzęt, dzięki któremu polepszyły się warunki pracy naszego personelu oraz obsługi pacjentów. W ten sposób Państwa Fundacja realizuje najszczytniejsze ideały, jakimi są: służenie społeczeństwu oraz dbałość o jego bezpieczeństwo.
Z wyrazami szacunku:
Dyrektor SPZOZ w Lubawce
Stanisław Smok
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze