Szanowni Wyborcy!
Składam serdeczne podziękowanie za głosy oddane na moją kandydaturę do Rady Powiatu Kamiennogórskiego.
Dzięki Państwa kolejnym poparciu i okazanym zaufaniu będę mogła służyć swoim doświadczeniem,wiedzą i pracą w realizowaniu spraw publicznych.
Zapewniam, że dołożę wszelkich starań aby nie zawieść Państwa zaufanie .
Z wyrazami szacunku
Maria Bych
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze