Serdecznie i gorąco dziękuję Państwu za oddane na mnie i mój komitet głosy w niedzielnych wyborach samorządowych.
Poparcie mojej kandydatury na Burmistrza (2380 Wyborców ? prawie 48%) jest dla mnie wyrazem ogromnego zaufania i akceptacji moich dotychczasowych dynamicznych oraz skutecznych działań na rzecz rozwoju Gminy Lubawka.
Mam nadzieję, że w II turze równie licznie stawicie się przy urnach i poprzecie moją osobę na Burmistrza Miasta Lubawka.
Liczę na poparcie wszystkich Wyborców, którym leży na sercu dalszy rozwój Naszej Gminy.
4 listopada 2018 roku zagłosuj!
X Ewa Kocemba
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze