Reklama

Podziękowanie - Ewa Kocemba

Serdecznie i gorąco dziękuję Państwu za oddane na mnie i mój komitet głosy w niedzielnych wyborach samorządowych.
Poparcie mojej kandydatury na Burmistrza (2380 Wyborców ? prawie 48%) jest dla mnie wyrazem ogromnego zaufania i akceptacji moich dotychczasowych dynamicznych oraz skutecznych działań na rzecz rozwoju Gminy Lubawka.

Mam nadzieję, że w II turze równie licznie stawicie się przy urnach i poprzecie moją osobę na Burmistrza Miasta Lubawka.

Liczę na poparcie wszystkich Wyborców, którym leży na sercu dalszy rozwój Naszej Gminy.

4 listopada 2018 roku zagłosuj!
X Ewa Kocemba

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama